top of page
DSCF8086hd.jpg

Онлайн Фотоакадемія Олександра Сляднєва

Курс для початківців

Для студентів, які мають фотоапарат чи смартфон або збираються його придбати,  не вміють знімати та цікавляться фотографією у вигляді нового захоплення чи професії.

Старт курсу

V потік 2023

Початок: 05.06.23, 18:00

VI потік 2023

Початок: 10.07.23, 18:00

Ваші навички після навчання

site-icon-03.jpg

Володіння технікою

Дізнаєтеся, які бувають камери та об'єктиви, навчитеся ними користуватися. Отримайте розуміння, яка техніка потрібна для старту кар'єри фотографа та яка для себе.

site-icon-06jpg.jpg

Робота з моделлю

Навчіться працювати з командою (стилісти, візажисти) та з моделлю.

У результаті отримаєте перші картки
в портфоліо під наглядом фахівців.

site-icon-01.jpg

Управління світлом

Дізнаєтесь, як знімати при денному освітленні та як ставити студійне світло для різних завдань. Спробуйте різні схеми світла в студії, на вулиці та в інтер'єрі.

site-icon-08.jpg

Створення композиції

Навчіться працювати з простими та складними композиційними схемами, зможете створювати такі фотографії,
які будуть привертати увагу глядача та збирати лайки у соц. мережах.

site-icon-07.jpg

Зйомка страв та предметів

Зможете знімати композиції у предметній зйомці, ставити світло та підбирати правильні аксесуари.У результаті зможете зрозуміти, вам ближчі портрети або предметна зйомка.

site-icon-02.jpg

Обробка фотографій

Дізнаєтесь, як швидко та якісно обробляти свої кадри як на мобільному телефоні, так і на стаціонарному комп'ютері. Навчитеся працювати в Adobe Lightroom.

Як проходять наші уроки

Буде багато практики. І багато спілкування. Не розраховуйте просто посидіти та послухати. Тому що правильне освітлення, вибір об'єктива та особливості спалаху – це дуже серйозні питання, але не найголовніші. На практиці ми стикаємося з куди цікавішими та важкими завданнями…

1. Прослухайте теоретичні уроки та створіть свій фундамент

Ви навчаєтесь за відеоуроками та живими лекціями в онлайн форматі за розкладом. Такий гібридний спосіб дозволяє вам легко планувати свій час та навчатися у зручний для вас час.

Якщо вам будуть потрібні додаткові роз'яснення, то не переживайте, ми додатково проводимо сесії "Питання - відповідь", на яких ви можете поставити своє запитання та отримати дохідливі відповіді.

slyadnev_brief1.png

2. Виконайте практичну роботу та закріпіть свої знання

На кожному уроці ви отримуватимете покрокову інструкцію (портрет чи предметку, на вибір), за допомогою якої ви зможете легко та й крок за кроком підготуватися до самостійної зйомки.

Усі завдання побудовані так, як би іх вам давали справжні клієнти. Таким чином ми з перших днів навчання готуємо вас до реальної практиці.

pexels-andrea-piacqu.jpeg

3. Отримайте зворотній зв'язок та покращіть свої фотографії

Ми перевіримо кожну вашу практичну роботу та дамо вам зворотний зв'язок. Ми розберемо ваші фотографії, підкажемо, як їх покращити та зробити цікавіше.

Ми використовуємо принципи та якості ефективного зворотного зв'язку, створені провідними гештальт-терапевтами та спрямованими на зростання ваших навичок.

slyadnev-tytor.jpg

4. Відточіть ваші навички та вміння на зустрічах із тьютором

Тьютор це ваш наставник. Він практикуючий фотограф з великим досвідом і допомагатиме вам розбиратися в тонкощах фотографічної справи.

За допомогою тьютора ви зможете суттєво швидше досягти результатів у фотографії та почати заробляти.